Exploateringsnämnden

Mandatperiod: 2017-01-01 - 2017-12-31

Gå till Exploateringsnämnden

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Jan Valeskog (S)
Biträdande Finansborgarråd
Stadshuset/Finansroteln
10535
Stockholm
Telefon: 08-508 29 259
E-post: jan.valeskog@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Vice ordförande
2017-01-01 -- 2017-12-31
Joakim Larsson (M)
borgarråd, kommunfullm
Stadshuset
105 35
STOCKHOLM
Telefon: 508 29 077
E-post: joakim.larsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Margareta Stavling (S)
PA-konsult
Mobil: 076-803 20 99
E-post: margareta.stavling@telia.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anders Göransson (S)
Mobil: 0768-44 87 88
E-post: aa74788@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Maria-Elsa Salvo (S)
E-post: melsa.salvo@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lennart Tonell (MP)
Telefon: 08-16 48 29
Mobil: 073-98 98 008
E-post: lennart.tonell@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-05-15 -- 2017-12-31
Vakant (MP)

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Rikard Warlenius (V)
Mobil: 0739909900
E-post: rikard.warlenius@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Monika Jenks (M)
E-post: monika.jenks@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Torbjörn Erbe (M)
IT Konsult
E-post: torbjorn.erbe@moderat.se
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Alexandra Östback (M)
E-post: alexandra.ostback.moderat@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Mattias Keresztesi (M)
Visa alla uppdrag

Ledamot
2017-01-01 -- 2017-12-31
Abit Dundar (L)
socionom
Mobil: 076-129 07 14
E-post: abit.dundar@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Lars Arell (S)
Kansliråd
Mobil: 070-346 81 83
E-post: lars.arell@bredband.net
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anna Forssell (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Birger Kato (S)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Elsemarie Bjellqvist (S)
f d förbundssekreterare
Mobil: 070-373 44 04
E-post: elsemarie@bjellqvist.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Anna Bäcklund (MP)
Mobil: 073-9623593
E-post: annabac@kth.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Veronica Eriksson (MP)
E-post: veronica.eriksson@mp.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Maria Ljuslin (V)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Marie-Louise Gudmundsson (M)
Mobil: 070 666 61 00
E-post: marie.gudmundsson@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Jihad Adlouni (M)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-01 -- 2017-12-31
Marianne Pettersson (M)
Telefon: 076-237 48 62
Mobil: 076-237 48 62
E-post: marianne@mcoaching.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-02-13 -- 2017-12-31
Emilie Fors (L)
Ordförande Liberalerna Norrmalm
E-post: emilie.fors@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-05-15 -- 2017-12-31
Susanne Wicklund (C)
E-post: susanne.wicklund@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2017-01-30 -- 2017-12-31
Michaela Hollis (KD)
Visa alla uppdrag