Storsthlm (tidigare KSL)

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2022-12-31

(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)
Anna König Jerlmyr (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Finansborgarråd
Stadshuset
105 35
STOCKHOLM
Telefon: 08-508 29 380
Visa alla uppdrag för Anna König Jerlmyr
Joakim Larsson (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
borgarråd, kommunfullm
Stadshuset
105 35
STOCKHOLM
Telefon: 508 29 077
E-post: joakim.larsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Joakim Larsson
Dennis Wedin (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Borgarråd, kommunfullmäktige
Telefon: 08-508 29 130
E-post: dennis.wedin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Dennis Wedin
Cecilia Brinck (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Kommunfullmäktiges ordförande
Stadshuset, Ragnar Östbergs Plan 1
105 35
Stockholm
E-post: cecilia.brinck@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Cecilia Brinck
Sophia Granswed Baat (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Egenföretagare
Mobil: 070-73 70 275
E-post: sophia.granswed@gmail.com
Visa alla uppdrag för Sophia Granswed Baat
Ulla Hamilton (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Kommunfullm
Visa alla uppdrag för Ulla Hamilton
Christoffer Järkeborn (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Kommunfullm
Mobil: 072-2422819
E-post: christoffer.jarkeborn@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Christoffer Järkeborn
Peter Jönsson (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Civilekonom
E-post: peter.jonsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Peter Jönsson
Kristina Lutz (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 076 12 18 180
E-post: kristina.lutz@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Kristina Lutz
Andrea Hedin (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: andrea.hedin@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Andrea Hedin
Bo Sundin (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
ingenjör
Mobil: 070-778 49 70
E-post: bo.sundin@one.se
Visa alla uppdrag för Bo Sundin
Jennyfer Redin (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: jennyfer.redin@moderaterna.se
Visa alla uppdrag för Jennyfer Redin
Johan Nilsson (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
fil.mag.
E-post: johan.nilsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Johan Nilsson
Yvonne Fernell-Ingelström (M)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
socionom, kommunfullm
Mobil: 0725-666 897
E-post: yvonne.ingelstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag för Yvonne Fernell-Ingelström
Tom Hedrup (M)
Ombud
2019-02-18 — 2022-12-31
Egen Företagare
Telefon: 08-599 94 715
Mobil: 073-256 41 32
E-post: tom@hedrup.com
Visa alla uppdrag för Tom Hedrup
Lotta Edholm (L)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
skolborgarråd, kommunfullm
Stadshuset
105 35
STOCKHOLM
E-post: lotta.edholm@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Lotta Edholm
Jan Jönsson (L)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Socialborgarråd
E-post: jan.jonsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jan Jönsson
Björn Ljung (L)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
affärsutvecklingschef, kommunfullm
E-post: bjorn@ljungconsulting.se
Visa alla uppdrag för Björn Ljung
Daniele Fava (L)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Gymnasielärare
Mobil: 073-623 48 51
E-post: daniel.fava@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Daniele Fava
Emilie Fors (L)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Ekonom
E-post: emilie.fors@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Emilie Fors
Ann-Katrin Åslund (L)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: annkatrin.aslund@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ann-Katrin Åslund
Mats Berglund (MP)
Ombud
2019-01-28 — 2022-12-31
historiker
E-post: mats.berglund.mp@gmail.com
Visa alla uppdrag för Mats Berglund
Daniel Helldén (MP)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Borgarråd
MP-kansliet, Stadshuset
105 35
STOCKHOLM
E-post: daniel.hellden@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Daniel Helldén
Ewa Larsson (MP)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
samhällsvetare, kommunfullm
Telefon: 08 508 150 20
E-post: ewa.e.larsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ewa Larsson
Mariana Moreira Duarte (MP)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Intern gruppledare
Mobil: 076 12 29 646
E-post: mariana.moreira.duarte@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Mariana Moreira Duarte
Cecilia Obermüller (MP)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
miljöutredare
Telefon: 070-765 20 40
E-post: cecilia.obermuller@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Cecilia Obermüller
Ragnar von Malmborg (MP)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070 39 29 520
E-post: ragnar.von.malmborg@tengdalen.se
Visa alla uppdrag för Ragnar von Malmborg
Karin Ernlund (C)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: karin.ernlund@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Karin Ernlund
Jonas Naddebo (C)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: jonas.naddebo@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jonas Naddebo
Johan Fälldin (C)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: johan.falldin@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Johan Fälldin
Kristin Jacobsson (C)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Politiskt sakkunnig
E-post: kristin.jacobsson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Kristin Jacobsson
Vakant (C)
Ombud
2021-06-14 — 2022-12-31
Erik Slottner (KD)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Stadshuset, KD-kansliet
105 35
STOCKHOLM
E-post: erik.slottner@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Erik Slottner
Michaela Hollis (KD)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Kanslichef
E-post: michaela.hollis@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag för Michaela Hollis
Fredrik Wallén (KD)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Poliskommissarie
E-post: fredrik.wallen@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag för Fredrik Wallén
Karin Wanngård (S)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Gruppledare, kommunfullm
Stadshuset, S-kansliet
105 35
STOCKHOLM
Visa alla uppdrag för Karin Wanngård
Emilia Bjuggren (S)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Borgarråd
Rotel III Stadshuset, 3 tr
105 35
STOCKHOLM
Telefon: 08-50829085
E-post: emilia.bjuggren@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Emilia Bjuggren
Jan Valeskog (S)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Oppositionsborgarråd
Socialdemokraternas kansli Stadshuset
10535
Stockholm
Telefon: 08-508 29 000
E-post: jan.valeskog@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jan Valeskog
Rana Nasrindotter (S)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Sjuksköterska
Telefon: 076-122 92 81
E-post: rana.nasrindotter@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Rana Nasrindotter
Salar Rashid (S)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Ledamot av kommunfullmäktige
Mobil: 0761229283
E-post: salar.rashid@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Salar Rashid
Karin Gustafsson (S)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
stud
Karin Gustafsson Socialdemokraternas kansli Stadshuset Ragnar Östbergs plan 1
-105 35
- Stockholm
E-post: karin.gustafsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Karin Gustafsson
Inger Edvardsson (S)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: inger.edvardsson@icloud.com
Visa alla uppdrag för Inger Edvardsson
Anders Göransson (S)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 076 - 844 87 88
E-post: anders_goransson@telia.com
Visa alla uppdrag för Anders Göransson
Alexander Ojanne (S)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Ombudsman
Mobil: 0702994142
E-post: alexander.ojanne@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Alexander Ojanne
Ulla Sjöbergh (S)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: ulla.sjobergh@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ulla Sjöbergh
Maria-Elsa Salvo (S)
Ombud
2019-09-02 — 2022-12-31
E-post: melsa.salvo@gmail.com
Visa alla uppdrag för Maria-Elsa Salvo
Bengt Ohlsson (S)
Ombud
2020-01-27 — 2022-12-31
E-post: bengttohlsson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Bengt Ohlsson
Lisa Ahlstrand (S)
Ombud
2020-05-04 — 2022-12-31
E-post: Lisa.ahlstrand@outlook.com
Visa alla uppdrag för Lisa Ahlstrand
Esme Güler (S)
Ombud
2020-05-04 — 2022-12-31
E-post: esme_guler@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Esme Güler
Inga Näslund (S)
Ombud
2020-05-04 — 2022-12-31
Mobil: 070-6257794
E-post: inga.naslund@palmecenter.se
Visa alla uppdrag för Inga Näslund
Clara Lindblom (V)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Borgarråd
Mobil: 0761-22 91 13
E-post: clara.lindblom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Clara Lindblom
Rikard Warlenius (V)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 0739909900
E-post: rikard.warlenius@gmail.com
Visa alla uppdrag för Rikard Warlenius
Torun Boucher (V)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Telefon: 08-508 29 121
Mobil: 076-1229121
E-post: torun.boucher@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Torun Boucher
Alexandra Mattsson Åkerström (V)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Gruppledare
E-post: alexandra.mattsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Alexandra Mattsson Åkerström
Tina Kratz (V)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Konstpedagog
E-post: kristina.kratz@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Tina Kratz
Tobias Johansson (V)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Livsmedelsinspektör och kommunalpolitiker
E-post: tobias.pa.johansson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Tobias Johansson
Robert Mjörnberg (V)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: robert.mjornberg@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag för Robert Mjörnberg
Sara Stenudd (V)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Gruppledare
Telefon: 0761229118
E-post: sara.stenudd@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Sara Stenudd
Rashid Mohammed (V)
Ombud
2019-01-28 — 2022-12-31
Mobil: 0708614533
E-post: rashid.mohamed@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Rashid Mohammed
Martin Westmont (SD)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Vice gruppledare
E-post: martin.westmont@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Martin Westmont
Peter Wallmark (SD)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Gruppledare
E-post: peter.wallmark@sd.se
Visa alla uppdrag för Peter Wallmark
Felix Byström (SD)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: felix.bystrom@sd.se
Visa alla uppdrag för Felix Byström
Linnéa Vinge (SD)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Gruppsekreterare
E-post: linnea.vinge@sd.se
Visa alla uppdrag för Linnéa Vinge
Mads Lundgaard (SD)
Ombud
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070-648 77 46
E-post: madslundgaard@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Mads Lundgaard
Lisa Palm (Fi)
Ombud
2019-01-28 — 2022-12-31
Ersättare
E-post: lisa.palm@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Lisa Palm
Anna Rantala Bonnier (Fi)
Ombud
2020-08-31 — 2022-12-31
socionom
E-post: annarantalabonnier@gmail.com
Visa alla uppdrag för Anna Rantala Bonnier
Börje Häggman (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: borje.haggman@gmail.com
Visa alla uppdrag för Börje Häggman
Lars Jilmstad (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 072 209 64 63
E-post: lars.jilmstad@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Lars Jilmstad
Jonas Nilsson (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Chef Public Affairs
Mobil: 070-3590634
E-post: knutjonasnilsson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Jonas Nilsson
Bo Arkelsten (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
kommunfullm
Mobil: 070 609 09 42
E-post: bo.arkelsten@gmail.com
Visa alla uppdrag för Bo Arkelsten
Berthold Gustavsson (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
kriminalinspektör, kommunfullm
Mobil: 070-583 49 30
E-post: berthold.gustavsson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Berthold Gustavsson
Ole-Jörgen Persson (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Politisk sekreterare
Telefon: 0738-404065
Mobil: 0738-404065
E-post: ole-jorgen.persson@moderaterna.se
Visa alla uppdrag för Ole-Jörgen Persson
Eva Solberg (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
utbildningskonsult
E-post: eva.solberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Eva Solberg
Lars Svärd (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
jur kand, kommunfullm
Telefon: 0730-70 10 30
E-post: lars.svard@moderaterna.se
Visa alla uppdrag för Lars Svärd
Johan Paccamonti (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: johan.paccamonti@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Johan Paccamonti
Jan Tigerström (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
jur kand, kommunfullm
E-post: jan.tigerstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jan Tigerström
Filip Solsjö (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: filip.solsjo@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Filip Solsjö
Torbjörn Erbe (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
IT Konsult
E-post: torbjorn.erbe@moderaterna.blog
Visa alla uppdrag för Torbjörn Erbe
Petra Gardos Ek (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Jurist
Mobil: 070-598 93 95
E-post: pgardos72@gmail.com
Visa alla uppdrag för Petra Gardos Ek
Fritz Lennaárd (M)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: fritz@lennaard.se
Visa alla uppdrag för Fritz Lennaárd
Lou-Ann Wejke-Norberg (M)
Ersättare
2019-02-18 — 2022-12-31
Mobil: 0736544447
Visa alla uppdrag för Lou-Ann Wejke-Norberg
Peter Backlund (L)
Ersättare
2019-01-28 — 2022-12-31
lärare
Mobil: 070-322 44 14
E-post: peter.backlund@botkyrka.se
Visa alla uppdrag för Peter Backlund
Abit Dundar (L)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
socionom
Mobil: 076-129 07 14
E-post: abit.dundar@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Abit Dundar
Anne-Lie Elfvén (L)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: anne-lie.elfven@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Anne-Lie Elfvén
Hanna Gerdes (L)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: hanna.gerdes@gmail.com
Visa alla uppdrag för Hanna Gerdes
Mats Hasselgren (L)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: mats.hasselgren@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Mats Hasselgren
Jessica Sjönell (L)
Ersättare
2019-01-28 — 2022-12-31
E-post: jessica.sjonell@liberalerna.se
Visa alla uppdrag för Jessica Sjönell
Ingegerd Akselsson Le Douaron (MP)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
kommunfullm
E-post: ingegerd.akselsson.le.d@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ingegerd Akselsson Le Douaron
Ola Gabrielson (MP)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: olagabrielson@yahoo.se
Visa alla uppdrag för Ola Gabrielson
Samuel Svan (MP)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Samuel Svan
Asheq Talukder (MP)
Ersättare
2019-01-28 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Asheq Talukder
Ulla Wihlman (MP)
Ersättare
2019-01-28 — 2022-12-31
MSc, PhD
E-post: ulla.wihlman@mp.se
Visa alla uppdrag för Ulla Wihlman
Nila Vikhe Patil (MP)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Civilekonom
E-post: nila.vikhe.patil@mp.se
Visa alla uppdrag för Nila Vikhe Patil
Mathias Mellgren Helge (C)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 0706020819
E-post: mathias@mellgren.se
Visa alla uppdrag för Mathias Mellgren Helge
Svante Linusson (C)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: svante.linusson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Svante Linusson
Caroline Blomberg (C)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: caroline.blomberg@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Caroline Blomberg
Gunnar Caperius (C)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: gunnar.caperius@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Gunnar Caperius
Susanne Wicklund (C)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: susanne.wicklund@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag för Susanne Wicklund
Christian Carlsson (KD)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 0768-93 71 55
E-post: christian.carlsson@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag för Christian Carlsson
Nike Örbrink (KD)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: nike@kdu.se
Visa alla uppdrag för Nike Örbrink
Jonatan Hedin (KD)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Gräsrot
E-post: jonatan.hedin@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag för Jonatan Hedin
Ingela Edlund (S)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Telefon: 087914218
E-post: Sosseingela@gmail.com
Visa alla uppdrag för Ingela Edlund
Margareta Stavling (S)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
PA-konsult
Mobil: 076-803 20 99
E-post: margareta.stavling@telia.com
Visa alla uppdrag för Margareta Stavling
Ulf Walther (S)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 0761214985
E-post: ulf.walther@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Ulf Walther
Lisa Carlsson (S)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: lisa.pa.las@gmail.com
Visa alla uppdrag för Lisa Carlsson
Arvid Vikman (S)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070-9945512
E-post: arvid.vikman@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Arvid Vikman
Karin Lekberg (S)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070 480 27 34
E-post: karin@lekberg.se
Visa alla uppdrag för Karin Lekberg
Nassir Abdullahi Ali (S)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: nassir.abdullahi@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Nassir Abdullahi Ali
Mattias Eriksson (S)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: j.mattias.eriksson@gmail.com
Visa alla uppdrag för Mattias Eriksson
Suhur Salahyusuf (S)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: suhur.salahyusuf@gmail.com
Visa alla uppdrag för Suhur Salahyusuf
Stian Raneke (S)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070-3736986
E-post: stian.raneke@gmail.com
Visa alla uppdrag för Stian Raneke
Eva Risberg (S)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: evarisberg04@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Eva Risberg
Fredrik Pettersson (S)
Ersättare
2019-09-30 — 2022-12-31
Mobil: 072-2450163
E-post: pettersson-fredrik@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Fredrik Pettersson
Stefan Johansson (S)
Ersättare
2019-11-04 — 2022-12-31
Telefon: 0709685671
E-post: stefan.l.johansson@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Stefan Johansson
Inger Lagerman (S)
Ersättare
2020-05-04 — 2022-12-31
Mobil: 0735457047
E-post: lagerman.inger7@gmail.com
Visa alla uppdrag för Inger Lagerman
Fredrik Stiernstedt (S)
Ersättare
2020-05-04 — 2022-12-31
E-post: bakeryhills@gmail.com
Visa alla uppdrag för Fredrik Stiernstedt
Maria Ljuslin (V)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 0703769216
E-post: maria.ljuslin@gmail.com
Visa alla uppdrag för Maria Ljuslin
Arvand Mirsafian (V)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: arvand.mirsafian@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Arvand Mirsafian
Rose-Marie Rooth (V)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: rosemarieroth@hotmail.com
Visa alla uppdrag för Rose-Marie Rooth
Hassan Jama (V)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Telefon: Förhandlare
E-post: hassan.jama@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Hassan Jama
Alva Katsoulis (V)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: alvakatsoulis@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Alva Katsoulis
Cecilia Herrström (V)
Ersättare
2019-01-28 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Cecilia Herrström
Maria Mustonen (V)
Ersättare
2021-02-01 — 2022-12-31
Mobil: 070 312 23 39
E-post: maria.2.mustonen@sll.se
Visa alla uppdrag för Maria Mustonen
Rodrigo Arce Oliver (V)
Ersättare
2019-01-28 — 2022-12-31
Mobil: 0709188610
E-post: rodrigo.arce@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag för Rodrigo Arce Oliver
Gerardo Berrios (V)
Ersättare
2021-02-15 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Gerardo Berrios
Tove Wiberg (SD)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: tove.wiberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Tove Wiberg
Maria Jansson (Fi)
Ersättare
2019-01-28 — 2022-12-31
E-post: maria.jansson@feministisktinitiativ.se
Visa alla uppdrag för Maria Jansson
Malin Ericson (Fi)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: malin.ericson@feministisktinitiativ.se
Visa alla uppdrag för Malin Ericson
Björn Larsson (--)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Björn Larsson
Mona Wallsén (--)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Mobil: 070 245 56 03
Visa alla uppdrag för Mona Wallsén
Joakim Hedelin (--)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
Visa alla uppdrag för Joakim Hedelin
Jeanette Malmström (--)
Ersättare
2019-01-01 — 2022-12-31
E-post: Jeanette.malmstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag för Jeanette Malmström