Storsthlm (tidigare KSL)

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2022-12-31

Gå till Storsthlm (tidigare KSL)

Visa för datum
(Sökning kan endast göras fr o m mandatperioden start för allmänna val 2010-10-15.)

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Anna König Jerlmyr (M)
Finansborgarråd
Stadshuset
105 35
STOCKHOLM
Telefon: 08-508 29 380
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Joakim Larsson (M)
borgarråd, kommunfullm
Stadshuset
105 35
STOCKHOLM
Telefon: 508 29 077
E-post: joakim.larsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Dennis Wedin (M)
Borgarråd, kommunfullmäktige
Telefon: 08-508 29 130
E-post: dennis.wedin@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Cecilia Brinck (M)
Kommunfullmäktiges ordförande
Stadshuset, Ragnar Östbergs Plan 1
105 35
Stockholm
E-post: cecilia.brinck@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Sophia Granswed Baat (M)
Egenföretagare
Mobil: 070-73 70 275
E-post: sophia.granswed@gmail.com, info@sophiagranswed.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ulla Hamilton (M)
Kommunfullm
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Christoffer Järkeborn (M)
Kommunfullm
Mobil: 072-2422819
E-post: christoffer.jarkeborn@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Peter Jönsson (M)
Civilekonom
E-post: peter.jonsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Kristina Lutz (M)
Mobil: 070-312 61 24
E-post: kristina.lutz@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Andrea Hedin (M)
E-post: andrea.strom@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Bo Sundin (M)
ingenjör
Mobil: 070-778 49 70
E-post: bo.sundin@one.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jennyfer Redin (M)
Mobil: 073-621 20 02
E-post: jennyfer.redin@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Johan Nilsson (M)
fil.mag.
E-post: johan.nilsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Yvonne Fernell-Ingelström (M)
socionom, kommunfullm
Mobil: 0725-666 897
E-post: yvonne.ingelstrom@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-02-18 -- 2022-12-31
Tom Hedrup (M)
Egen Företagare
Telefon: 08-599 94 715
Mobil: 073-256 41 32
E-post: tom@hedrup.com, tom@carbzone.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Lotta Edholm (L)
skolborgarråd, kommunfullm
Stadshuset
105 35
STOCKHOLM
E-post: lotta.edholm@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jan Jönsson (L)
Socialborgarråd
E-post: jan.jonsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Björn Ljung (L)
affärsutvecklingschef, kommunfullm
E-post: bjorn@ljungconsulting.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Daniele Fava (L)
Gymnasielärare
Mobil: 073-623 48 51
E-post: daniel.fava@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Emilie Fors (L)
Ordförande Liberalerna Norrmalm
E-post: emilie.fors@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ann-Katrin Åslund (L)
E-post: annkatrin.aslund@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-28 -- 2022-12-31
Mats Berglund (MP)
historiker
E-post: mats.berglund.mp@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Daniel Helldén (MP)
Borgarråd
MP-kansliet, Stadshuset
105 35
STOCKHOLM
E-post: daniel.hellden@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ewa Larsson (MP)
samhällsvetare, kommunfullm
Telefon: 08 508 150 20
E-post: ewa.e.larsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Mariana Moreira Duarte (MP)
Intern gruppledare
Mobil: 076 12 29 646
E-post: mariana.moreira.duarte@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Cecilia Obermüller (MP)
miljöutredare
Mobil: 0761206013
E-post: cecilia.obermuller@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ragnar von Malmborg (MP)
Mobil: 070 39 29 520
E-post: ragnar.von.malmborg@tengdalen.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Karin Ernlund (C)
E-post: karin.ernlund@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jonas Naddebo (C)
kommunfullmkommunfullm
E-post: jonas.naddebo@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Johan Fälldin (C)
E-post: johan.falldin@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Kristin Jacobsson (C)
Politiskt sakkunnig
E-post: kristin.jacobsson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
John Kåberg (C)
E-post: john.kaberg@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Erik Slottner (KD)
Stadshuset, KD-kansliet
105 35
STOCKHOLM
E-post: erik.slottner@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Michaela Hollis (KD)
Kanslichef
E-post: michaela.hollis@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Fredrik Wallén (KD)
Poliskommissarie
E-post: fredrik.wallen@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Karin Wanngård (S)
Gruppledare, kommunfullm
Stadshuset, S-kansliet
105 35
STOCKHOLM
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Emilia Bjuggren (S)
Borgarråd
Rotel III Stadshuset, 3 tr
105 35
STOCKHOLM
Telefon: 08-50829085
E-post: emilia.bjuggren@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jan Valeskog (S)
Stadshuset/Finansroteln
10535
Stockholm
Telefon: 08-508 29 000
E-post: jan.valeskog@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Rana Nasrindotter (S)
Sjuksköterska
Telefon: 076-122 92 81
E-post: rana.nasrindotter@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Salar Rashid (S)
Ledamot av kommunfullmäktige
Mobil: 0761229283
E-post: salar.rashid@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Karin Gustafsson (S)
stud
Karin Gustafsson Socialdemokraternas kansli Stadshuset Ragnar Östbergs plan 1
-105 35
- Stockholm
E-post: karin.gustafsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Johan Sjölander (S)
E-post: johan.sjolander@socialdemokraterna.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Inger Edvardsson (S)
E-post: inger.edvardsson@icloud.com
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Anders Göransson (S)
Mobil: 076 - 844 87 88
E-post: anders_goransson@telia.com, aa74788@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Åsa Odin Ekman (S)
E-post: odinekman@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Alexander Ojanne (S)
Ombudsman
Mobil: 0702994142
E-post: alexander.lindholm@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ulla Sjöbergh (S)
E-post: ulla.sjobergh@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Stefan Hansson (S)
E-post: stefan.l.hansson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-09-02 -- 2022-12-31
Maria-Elsa Salvo (S)
E-post: melsa.salvo@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-12-02 -- 2022-12-31
Vakant (S)

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Clara Lindblom (V)
Borgarråd
Mobil: 0761-22 91 13
E-post: clara.lindblom@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Rikard Warlenius (V)
Mobil: 0739909900
E-post: rikard.warlenius@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Torun Boucher (V)
Telefon: 08-508 29 121
Mobil: 076-1229121
E-post: torun.boucher@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Alexandra Mattsson Åkerström (V)
Gruppledare
Telefon: 08 508 291 65
Mobil: 0761229165
E-post: alexandra.mattsson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Tina Kratz (V)
Konstpedagog
E-post: kristina.kratz@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Tobias Johansson (V)
Livsmedelsinspektör och kommunalpolitiker
E-post: tobias.pa.johansson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Robert Mjörnberg (V)
E-post: robert.mjornberg@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Sara Stenudd (V)
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-28 -- 2022-12-31
Rashid Mohammed (V)
Mobil: 0708614533
E-post: rashid.mohamed@yahoo.se, rashid.abdi.mohammed@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Martin Westmont (SD)
E-post: martin.westmont@sd.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Peter Wallmark (SD)
Gruppledare
E-post: peter.wallmark@sd.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Felix Byström (SD)
Vice gruppledare
E-post: felix.bystrom@sd.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Linnéa Vinge (SD)
Gruppsekreterare
E-post: linnea.vinge@sd.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Mads Lundgaard (SD)
Mobil: 070-648 77 46
E-post: madslundgaard@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-28 -- 2022-12-31
Lisa Palm (Fi)
Ersättare
E-post: lisa.palm@feministisktinitiativ.se
Visa alla uppdrag

Ombud
2019-01-01 -- 2022-12-31
Sissela Nordling Blanco (Fi)
Gruppledare
E-post: sissela.nordling.blanco@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Börje Häggman (M)
E-post: borje.haggman@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Lars Jilmstad (M)
Mobil: 076 12 18 180
E-post: lars.jilmstad@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jonas Nilsson (M)
Chef Public Affairs
Mobil: 070-3590634
E-post: jonas.nilsson@sj.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Bo Arkelsten (M)
kommunfullm
Mobil: 070 609 09 42
E-post: bo.arkelsten@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Berthold Gustavsson (M)
kriminalinspektör, kommunfullm
Mobil: 070-583 49 30
E-post: berthold.gustavsson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ole-Jörgen Persson (M)
Politisk sekreterare
Telefon: 0738-404065
Mobil: 0738-404065
E-post: ole-jorgen.persson@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Eva Solberg (M)
utbildningskonsult
E-post: eva.solberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Lars Svärd (M)
jur kand, kommunfullm
Telefon: 0730-70 10 30
E-post: lars.svard@moderaterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Johan Paccamonti (M)
E-post: johan.paccamonti@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jan Tigerström (M)
jur kand, kommunfullm
E-post: jan.tigerstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Filip Solsjö (M)
E-post: filip.solsjo@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Torbjörn Erbe (M)
IT Konsult
E-post: torbjorn.erbe@moderaterna.blog
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Petra Gardos Ek (M)
Jurist
Mobil: 070-598 93 95
E-post: pgardos72@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Fritz Lennaárd (M)
E-post: fritz@lennaard.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-02-18 -- 2022-12-31
Lou-Ann Wejke-Norberg (M)
Mobil: 0736544447
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-28 -- 2022-12-31
Peter Backlund (L)
lärare
Mobil: 070-322 44 14
E-post: peter.backlund@botkyrka.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Abit Dundar (L)
socionom
Mobil: 076-129 07 14
E-post: abit.dundar@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Anne-Lie Elfvén (L)
E-post: anne-lie.elfven@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Hanna Gerdes (L)
E-post: hanna.gerdes@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Mats Hasselgren (L)
E-post: mats.hasselgren@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-28 -- 2022-12-31
Jessica Sjönell (L)
E-post: jessica.sjonell@liberalerna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ingegerd Akselsson Le Douaron (MP)
kommunfullm
E-post: ingegerd.akselsson.le.d@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ola Gabrielson (MP)
E-post: olagabrielson@yahoo.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Samuel Svan (MP)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-28 -- 2022-12-31
Asheq Talukder (MP)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-28 -- 2022-12-31
Ulla Wihlman (MP)
MSc, PhD
E-post: ulla.wihlman.mp@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Nila Vikhe Patil (MP)
Civilekonom
E-post: nila.vikhe.patil@mp.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Mathias Mellgren Helge (C)
Mobil: 0706020819
E-post: mathias@mellgren.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Svante Linusson (C)
E-post: svante.linusson@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Caroline Blomberg (C)
E-post: caroline.blomberg@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Gunnar Caperius (C)
E-post: gunnar.caperius@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Susanne Wicklund (C)
E-post: susanne.wicklund@centerpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Christian Carlsson (KD)
Mobil: 0768-93 71 55
E-post: christian.carlsson@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Nike Örbrink (KD)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jonatan Hedin (KD)
Gräsrot
E-post: jonatan.hedin@kristdemokraterna.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Claes Elmgren (S)
E-post: claes.elmgren@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ingela Edlund (S)
Telefon: 087914218
E-post: Sosseingela@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Margareta Stavling (S)
PA-konsult
Mobil: 076-803 20 99
E-post: margareta.stavling@telia.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Ulf Walther (S)
Mobil: 0761214985
E-post: ulf.walther@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Lisa Carlsson (S)
E-post: lisa.pa.las@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Arvid Vikman (S)
Mobil: 070-9945512
E-post: arvid.vikman@stockholm.se, arvidvikman@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Karin Lekberg (S)
E-post: karin@lekberg.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Nassir Abdullahi Ali (S)
E-post: nassir.abdullahi@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Åsa Janlöv (S)
E-post: asajanlov@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Mattias Eriksson (S)
E-post: j.mattias.eriksson@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Suhur Salahyusuf (S)
E-post: suhur.salahyusuf@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Stian Raneke (S)
Mobil: 070-3736986
E-post: stian.raneke@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Eva Risberg (S)
E-post: evarisberg04@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-09-30 -- 2022-12-31
Fredrik Pettersson (S)
Mobil: 072-2450163
E-post: pettersson-fredrik@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-11-04 -- 2022-12-31
Stefan Johansson (S)
Telefon: 0709685671
E-post: stefan.l.johansson@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Maria Ljuslin (V)
Mobil: 0703769216
E-post: maria.ljuslin@gmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Arvand Mirsafian (V)
E-post: arvand.mirsafian@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Rose-Marie Rooth (V)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Lars Bäck (V)
Mobil: 073 444 19 84
E-post: lars.back@yahoo.co.uk
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jessica Nilsson (V)
Kanslichef (V) SLL
Mobil: 0704827566
E-post: jesnil1@hotmail.com
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Hassan Jama (V)
Mobil: 0727423458
E-post: hassan.jama@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Alva Katsoulis (V)
E-post: alvakatsoulis@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-28 -- 2022-12-31
Rodrigo Arce Oliver (V)
Mobil: 0709188610
E-post: rodrigo.arce@vansterpartiet.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-28 -- 2022-12-31
Cecilia Herrström (V)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Tove Wiberg (SD)
E-post: tove.wiberg@stockholm.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-28 -- 2022-12-31
Maria Jansson (Fi)
E-post: maria.jansson@feministisktinitiativ.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Malin Ericson (Fi)
E-post: malin.ericson@feministisktinitiativ.se
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Björn Larsson (--)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Mona Wallsén (--)
Mobil: 072-0306314
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Joakim Hedelin (--)
Visa alla uppdrag

Ersättare
2019-01-01 -- 2022-12-31
Jeanette Malmström (--)
E-post: Jeanette.malmstrom@stockholm.se
Visa alla uppdrag